Ebebek: Bebek sevinci paylaşım platformu "e bebe"

Ebebek platformunda dünyaya gelen bebekleri görebilir, anne ve babalarına tebrik mesajı atarak bebek sevinçlerine ortak olabilirsiniz.E bebe ile bebek sevincinizi paylaşın.

Sağlık ve yaşam ebebek bölümünde bebeğe ait bilgileri ve fotoğraflarını paylaşabilirsiniz. Ebebek çocuklarınızın fotoğraf ve videolarını paylaşmak için olanak sağlar. Bebek fotoğraflarınızı paylaşmak her zamankinden daha kolay!

Eğer bir ebeveynseniz, mevcut sosyal ağlar bebeklerin ve çocukların resimlerini paylaşmak için doğru yerler değildir. E bebe kötü gözlere maruz kalma riski olmaksızın sevdiklerinizle birlikte değerli anları paylaşmak için bir numaralı çözümdür. E bebek ile, yerleşik zaman çizelgesi kullanarak hikayeler ve resimler ekleyebilirsiniz ve daha sonra her giriş için kişiselleştirilmiş açıklamalar ekleyebilirsiniz. Kısacası, E bebek çocuğunuzun ilerlemesini izlemek için kendi kişisel günlüğünüz gibi çalışır.

Ebebek hikayeleri Instagrama benzer. Siz sadece çocukları ekleyerek Ebebek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız eklendikten sonra, başka ebeveyn de ekleyebilirsiniz. Buradan diğer ebeveynleri çocuğunuzu takip etmek için davet edilebilirsiniz. (Örneğin teyzesi gibi) bazı takipçileri de çocuğunuzun zaman çizelgesine resim yükleme yetkisi verilebilir, diğer sosyal medya ağları aksine, E bebe daha özelleştirilmiş ve küçük gruplar halinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sadece en yakın arkadaşlar, aile ve yakınlarınız çocuklarınızın resimlerine erişebilecekler.

Sağlıkveyaşam

13 Kasım 2016

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen isminizi giriniz.