Hamilelik belirtileri: Hamileliğin 22 erken işareti

Hamilelik Belirtileri Nelerdir? İşte test yaptırmanız için size ipucu verecek 22 erken hamilelik belirtisi.

hamilelik belirtileri

Hamileliğin en önemli habercisi adet gecikmesi olsa da bazı erken belirtiler adet gecikmesinden önce bile hamileliğe işaret edebilir. Unutulmaması gereken bu belirtilerin kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe değişiklik gösterdiğidir.

Bazı kadınlar, hamileliğin daha geç dönemlerine kadar hiçbir belirti yaşamayabilir veya yaşadığı belirtileri adet dönemi öncesi belirtilerle karıştırabilir. Dolayısıyla aşağıdaki belirtileri yaşamıyor olmanız, hamile olmadığınız anlamına gelmez. Aynı şekilde bu belirtilerden bir veya daha fazlasına sahip olmanız da kesin olarak hamile olduğunuzu göstermez.

Birçok anne adayı hamile olduğunu fark edene kadar doğum kontrol hapı kullanmaya devam ettiği için telaşlanır. Bu konuda yapılan araştırmalar panik yapmanıza gerek olmadığını gösteriyor.

Hamile olup olmadığınızı anlamanın en kesin yolu elbette hamilelik testi yaptırmaktır. Aşağıdaki 22 erken hamilelik belirtisi, özellikle adet gecikmesi ile birlikte, test yaptırmanız için size ipucu verebilir.

Hamilelik Belirtileri

 • Adet gecikmesi

Beklediğiniz adet gecikince paniğe kapılmayın.Bazen bu adet gecikmesi üzüntü,stres gibi durumlardan dolayı da olabiliyor.Ama geciken adet hamilelik için ilk belirtidir.Çok sık görülmese bazı anne adaylarında hamilelikte adet durmayabilir.

 • Yorgunluk

hamilelik belirtileri

Hamile kaldığınızda vücudunuzun iş yükü artar; metabolizmanız, hem sizi hem de bebeğinizin gelişimini destekleyebilmek için hızlanır. Dolayısıyla kendinizi normalde daha halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Ayrıca hamilelik döneminde progesteron adı verilen hormon daha fazla salgılanır ve bu hormon yatıştırıcı etkisi nedeniyle yorgunluğu artırır. Bu nedenle halsizlik, yorgunluk ve normalden fazla uyuma ihtiyacı hamileliğin en yaygın erken işaretleri arasındadır.

 • Memelerde büyüme veya hassasiyet

Hamileliğin erken döneminde vücutta gerçekleşen hormonal değişiklikler göğüslerde büyüme, hassasiyet veya hafif ağrıya neden olabilir. Bazı anne adaylarında meme uçlarında renk değişikliği de oluşabilir.

 • Mide bulantısı ve kusma

hamilelik belirtileri

Çoğu kadın için hamilelik belirtilerinden biri mide bulantısı ve kusmadır. Hormon seviyelerinin değişmesi nedeniyle oluşan bu durum 'sabah bulantıları' olarak bilinmesine rağmen günün herhangi bir saatinde oluşabilir. Bazı anne adayları kokulara karşı aşırı hassasiyet yaşarlar. Önceden rahatsız olmadığınız bir koku, midenizin bulanmasına neden olabilir.

 • Akıntı

Akıntı hamileliğin en önemli belirtisidir.Hatta sadece bu açık renkli kıvamlı bir akıntıyı görünce direk hamile olduğunuzu söyleyebilir diğer seçeneklere bile bakmayabilirsiniz.

 • Bayılma

Anne adayı daha önce bayılma sorunu yaşamadıysa vücut hormon değişikliğinden dolayı bu sefer ani bayılmalar yaşabilir.Bu durumda panik yapmayın bu durumun hamilelik belirtileri arasında olduğunu unutmayın.

 • Hamile hissetmek

Kadınların sezgilerinin güçlü olduğu kanısı vardır.Bu durum araştırmacılarında bulduğu sonuçlarla desteklenmiştir.Bazı anne adayları hamile olduğunu hissedebilir.

 • Vücut ısısı değişikliği

Anne adaylarının endişelenmesine gerek olmayan durumdan biridir.Ani olarak vücut ısısı artışı yaşabilirsiniz.Bu durum hamilelik belirtilerinden en önemlisidir.

 • İştahın açılması

İştahın artması çoğu anne adayının yaşadığı bir diğer erken belirtidir. Sürekli aç olduğunuzu hissedebilirsiniz veya bazı yiyecekleri aşerebilirsiniz. Örneğin mevsiminde olmayan bir meyve veya sebzeyi çok canınız çekebilir.

 • Kasık ağrısı, batma veya şişkinlik olması

Anne adaylarında döllenen yumurta rahim duvarına tutununca bu durumda kasık ağrısı,şişkinlik ve ani batmalar hissedebilirsiniz.Bu erken hamilelik belirtisidir.

 • Aşermek

Aşerme sorunu çok bilinen bir belirtidir.Bazı anne adaylarında bu durum görülmemekle beraber genelde hiç daha önce yemediğiniz şeyleri birden isteme isteğiniz doğabilir.Genelde hamileliğinizin ilk 4 ayında bu durum görülür.

 • Bazı yiyeceklerden tiksinme

Bazı hamileler ise tam tersi bir durum yaşayabilir; önceden sevdiğiniz yiyeceklerden tiksinmeye veya iğrenmeye başlayabilirsiniz.

 • Sık idrara çıkma

Hamileliğin oluşmasından bir hafta sonra bile daha sık tuvalete çıktığınızı fark edebilirsiniz. Geceleri alışık olduğunuzdan daha çok uyanıp idrara çıkmaya başlayabilirsiniz. Bazı anne adaylarında kabızlık da görülebilir.

 • Baş dönmesi

Hamilelik kan damarlarının genişlemesine neden olduğu için tansiyonunuz düşebilir. Uzun süre ayakta durmanız gerektiğinde veya bir süre oturduktan sonra aniden ayağa kalktığınızda baş dönmesi yaşayabilirsiniz.

 • Cinsel istek

Anne adayları hamileliğin ilk aylarında özellikle cinsel istek artışı yaşabilir.Bu cinsel arzu 4 ay devam eder.Hamileliğin son aylarında cinsel istek de belirgin düşme gerçekleşir.

 • Ruh halinde oluşan değişiklikler

hamilelik belirtileri

Vücudunuzda oluşan hormonal değişimler ruh halinizde ani değişikliklere yol açabilir. Daha kolay sinirlendiğinizi veya daha stresli olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir an çok gülerken hemen ardından ağlamak isteyebilirsiniz. Duygusal dalgalanmalar da oldukça yaygın görülen hamilelik işaretleridir.

 • Koku

Bazı anne adayları kokulara karşı aşırı hassasiyet yaşarlar. Önceden rahatsız olmadığınız bir koku, midenizin bulanmasına neden olabilir.

 • Kabızlık

Anne adaylarında hormon dengeleri değişmeye başladığında artık hazımsızlık süreci başlamış demektir.Bundan dolayı görülmesi beklenen kabızlık problemi başlar.

 • Mide yanması

Anne adaylarında genelde gece yatarken hafif yanma hissi olur.Bu durumu ilk kez yaşadığınızda hamilelik belirtisi sayabilirsiniz.

 • İdrar rengi

İdrar rengi susuz kaldığınızda veya hasta olduğunuzda değişen bir durumdur.Ancak koyu renkli idrar rengi görürseniz bile beraberinde hamilelik belirtilerinden 2 veya 3 seçeneğin daha olması gerekmektedir.Yani tek başına idrar rengi değişikliği hamile olduğunuz anlamına gelmeyebilir.

 • Bel ağrısı

Bel kısmında daha önce yaşamadığınız bir ağrı hissediğiniz vakit hamile olduğunuzu düşünebilirsiniz.Bu durum anne adaylarında çok sık görülen bir vakadır.

 • Hafif kanama

Bazı kadınlar için hamileliğin en erken belirtisi çok hafif vajinal kanamadır. Döllenmenin ardından yaklaşık 10 ila 14 gün sonra oluşan ve kısa süren bu kanama implantasyon (yerleşme) kanaması olarak adlandırılır. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sonucu oluşur. İmplantasyon kanaması çoğunlukla adet dönemine denk geldiği için adet kanamasıyla karıştırılabilir ancak adet dönemi kanamasına kıyasla çok daha hafif ve beneklenme şeklindedir.

Adet döngüsündeki değişim veya düzensizliklerin çeşitli sağlık sorunlarına işaret edebileceğini unutmayın. Adet düzensizlikleri hakkında daha fazla bilgiye adet döngüsü konumuzdan ulaşabilirsiniz.Bu 22 hamilelik belirtisi sizde varsa artık hamilesiniz demektir.Kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenmeye hazır mısınız? Ozaman sitemizde bulunan gebelik hesaplama motorumuzu kullanmalısınız.

Aynur Çoban

Aynur Çoban

03 Mart 2018

Yorumlar

 • Sevim Yılmaz 01 Mayıs 2021

  Benim ayaklarımda agrıyor acaba bunun hamilelik belirtileri ile ilgisi var mı?

 • Bengu 04 Nisan 2021

  Benim belim çok ağrıyor karnım çok ağrıyor canım yemek istiyor

 • melisa 25 Mart 2021

  adet oldum ama öncekinden daha az sürdü baya kanama oldu ama bu sefer az sürdü hamile olabilir miyim

 • Hafize tabak 13 Mart 2021

  28 de adet olmam gerekiyordu b7gun tam 13 gün oldu ama adet olmadim hamile olabilir miyim

 • Kader 06 Şubat 2021

  Karnım agırıyor ama 2 gündür adetim gecikmiş Yorgun’um ve sürekli uyumak istiyorum bide bazen midem bulanıyor

 • şerife 27 Nisan 2019

  Benim adetim 8 gün gecikti çok akintim oluyo belim agriyo adet sancısı gibi sancim var karnım şişti goğuslerim taşlaştı çok uykum geliyo başım dönüyor

 • Aysegul 26 Nisan 2019

  Benim gögüsüm ağrıyor uçları çok kötü ağrı yapıyor halsizim çok uyuyorum adetime 4 gün var çok idrara çıkıyorum şu ara çok yemek yiyorum canım istiyor ne yiyecegimi şaşıriyorum

 • Aysegul 26 Nisan 2019

  Ben adetime daha 4 gun var olmama acayip yorgunluk cok uyuyorum göğüslerim çok ağrıyor hele meme uçlarım çok kötü ağrıyor ne yiyecegimi şaşırıyorum çok yiyorum bel ağrım var kalcamin üstü basamıyorum acaba hamilemiyim çok idrara cikiyorum

 • Hatice 15 Nisan 2019

  Ben Aralık ta düşük yaptım çocuk istiyorum adetim ayın 17 sinde basım agrıyo halsizim belim çok agrıyo agrıyla birlikte yanma göğüsümde hassas akıntım akışkan piskolojim çok kötü sizce hamilemiyim

 • canisi 11 Mart 2019

  Adetim 6gun gecikti midem hafif bulaniyo goguslerimde siskinlik var kasiklarimda agriyo hamile olabilirmiyim

 • Dürdane 01 Aralık 2018

  Merhaba düşük yaptim baya belirtisi vardi uyku şişme 3 aylıkken düşük yaptim.Sonra 5 adet gördüm bugun gelmesi lazim adetim ama belirti yok test yaptim negatif bugun tansiyonum düştü başim dönme oldu neden olabilir

 • Dürdane 01 Aralık 2018

  Meraba düşük yaptim bağa belirtisi vardi uyku şişme 3 ayilken düşük yaptim Sonra 5 adetim gördüm bugun gelmesi lazimi adetim ama belirti yök test yaptim negatif bugun tansiyonum düştü başim dönme oldu neden olabilir

 • bulem 25 Eylül 2018

  6 eylulde adet oldum 11 de yıkandım 12 inci gunden sonra sabah aksam her gun duzenli ilskiyegirdim hamile kalabilme ihtimali var mi her iliski esnasin da icine bosaliyor esim

 • mutafa 29 Ağustos 2018

  ben eşimle adet bittikten 3 gün sonra ilişkiye girdim acaba hamile kalırmı

 • Dilek 15 Ağustos 2018

  Değer yüksek olması icin önde sifir olmaması gerek yani hamilelik görünmüyor

 • Songül kara 23 Temmuz 2018

  Ben geçen pazartesi adet oldum. Persembe gunu bitti bu giden salı günu sevgilimle iliskiye girdik 5..6. Kez iliskiye gidik ilşkiden 4...5 gun sonra miyde bulantisi canimin birseyler cemesi akinti gelmesi hamileyin belirtisi ola bilrmi karnimda şikinlik gibi agri bastirmasi

 • Hilal melike gazi 18 Haziran 2018

  Merhaba ben son 3 aydir adet degisikliği var evlendik ve sorna ilk ay 2 gun oldum ve bittim ikinci ay da 12 gun gecikme oldu ve sonra oldum ucuncu ayda 5 gun gec oldum bunlar neden oluyor bana yardimci olurmusunuz bu konu hakkinda ve esimle iliskiye girdikden sonra sperm hep disari akiyor sizce neden bu olur?

 • Gamze 17 Haziran 2018

  Merhabalar kan tahlili vermiştim sonuç (0,7) ve (0,5)mlu çıkmıştı doktorum olumlu olumsuz bir şey demedi günün geçmesini bekleyelim dedi hamile olma olasılığı varmıdır birde 2 dir ilişki sonrası kanam oluyor ve sancım oluyor sancı uzun süreli olmuyor tabi ki de sizce hamile olma olasılığım yüksekmidir başına gelen varmı?

 • Yelda 07 Mart 2018

  Harika bir bilgi olmuş en doğru bilgiler bu sitede.

 • Bengü 04 Mart 2018

  Bende hamileyim artık yaşasın.

 • Cansu 03 Mart 2018

  Çok yararlı bir bilgi teşekkür ederiz.

 • Demet 01 Şubat 2018

  İlişkiye girdikten 6 7 saat sonra eritesi gün hapı kullandım hamıle kalırmıyım

 • YILDIZ DEMİRCİ 31 Ocak 2018

  ÜÇ AYDIR ADET OLMUYORUM DOKTORA GITTIM POLİKİSTIKOVER OLDUGUNU SOYLEDI BANA TARLUSAL 5 MG 2 PAKET İÇTİM İKİ HAFTA GECTI VE HALA OLMADIM KORKUYORUM

 • yasemin 27 Ocak 2018

  bende1ay adet olmadım.

 • Yeşim 25 Ocak 2018

  Ben 18 yaşındayım evleneli nerdeyse 6 ay oldu ama hamile kalamıyorum bitürlü ya

 • cansu 19 Ocak 2018

  Ben balik kokusu aldim kokmus gibi boyle ama apartmanimda kimse yapmadi balik neden acaba 6 aydir evliyim bebek beklemiyorum ama.

 • Günel 19 Ocak 2018

  Selam benim yaşım 18 ve 1 ay oldu hastalığım biteli 19 günlük de evliyim .Bu ay hastalanmama 5 gün geçti ,üzerinden çok heyecanlıyım testler yolladım bu ne demek acil cevap verir misiniz.Çok merak ediyorum.

 • beyhan durak 15 Ocak 2018

  Adetime 10 gun kala koyu kahverengi kan geldi.ve kasigimda agri vardi gogusde hassasiyet var.acaba hamilelik belirtisimi bu bana cevap yazin lutfen.

 • elvan altay 15 Ocak 2018

  2 aydır adet olmadım test yaptım çıkmadı.bu ne demek oluyor anlamadım.üstelik sipralliyim

 • Günay 12 Ocak 2018

  Göğüslerimde ağrı ve şişkinlik var neden acaba ?

 • Fatma 12 Ocak 2018

  Benm adetime 6 gün var ama kanama geldi sebebini soyleye bilirmisiniz

 • İpek 11 Ocak 2018

  Benim arkadaşımda da oldu göğüs kanseri olmuş bi doktora gösterseniz iyi edersiniz

 • Semra 08 Ocak 2018

  Bende de bazı belirtiler var henüz test yaptırmadım ama iki damla kan geldi hamile olabilrmiym 4 gün olduğu için çıkmaz diye test yaptırmadım.

 • Yaren 07 Ocak 2018

  Benım adetim biteli 9 GUN oldu 2gundur adet sancısı gıbı arı mide bulantısı sol tarafta kasık ta arı sut geliyo akıntı sık idrara cikma ne ola bilir acaba bı cevap verin bana adet 5gun surdu normalde 7 8gun soruyordu

 • Fatma 05 Ocak 2018

  Doktora gozukmenızde fayda var

 • Tülay 04 Ocak 2018

  Sevinsemmi erkenmi bilmiyorm adetim 2gun geçti test yaptım c de net kırmızı çizgi t dede pembemsi çıktı hamile olabilirmiyim

 • saide 01 Ocak 2018

  benim esim ceza evinde 3 ay oldu ve 3 aydir duzgun adet gormuyorum simdiye kadar 5 veya 6 gun olurdum hergun 2 ped kullanirken simdi ilk 2 gun oldum 1 ped doldu ve gittikce azaliyor aralikta da 1gun oldum 1ped dolmamisti bile ve kahverengi gibiydi cok bulanikti yardimci olurmusunuz

 • İlayda 31 Aralık 2017

  Prolaktininiz yüksek olabilir , ölçtürün

 • Emine 30 Aralık 2017

  Benim gösümde aşırı derece hassasıyet var ve çok sık idrare çıkıyorum acaba hamilemiyim ve adet olmadım daha

 • merve oya 30 Aralık 2017

  Baş dönmesi köyde bulantısı halsizlik vücut sıcaklığın artması ne olabilir hamile olabilirmiyim

 • Hilal 29 Aralık 2017

  Benim adetim 32 gün oldu olmadım ayağa kalktığımda ağrı giriyor üşüme oluyor başım dönüyor bazen terleme gibi oluyor 2 aydır evliyim test yapsam mı beklesem mi aceba hamilemiyim

 • Zeliş 28 Aralık 2017

  Midem hafif hafif bulanıyor basimda donuyor ama 6gundur adetim bitti hamile olabilirmiyim

 • Kübra şakar dede 28 Aralık 2017

  Benim adetim 3 gün sürdü adet bittikten 4 gün sonra yıkandim ve 2 3 gün sonra vajinadan kan gelmeye başladı 5 gün sürdü o bittikten sonra hafif baş dönmesi ve bulantı var üstüne boğazım acayip yanıyor neden oluyor acaba

 • Elifce 27 Aralık 2017

  Endokrin bölümüne git prolaktin hormonu na bakacaklar sırf bu hormon yuzunden cocuk olmuyo

 • Arya 27 Aralık 2017

  Sizin bence sut hormonunuz yuksek prolaktin baktirin

 • okan pekpak 24 Aralık 2017

  gecen hafta persembe gunu oldu esımle beraberlıgımız ve bana bugun soyledı ıkı gundur mıdem bulanıyor ayrıca basım cok agrıyor bu hamılelıgın belırtısımıdır acaba ??

 • okan pekpak 24 Aralık 2017

  gecen hafta persembe gunu oldu esımle beraberlıgımız ve bana bugun soyledı ıkı gundur mıdem bulanıyor ayrıca basım cok agrıyor bu hamılelıgın belırtısımıdır acaba ??

 • Rabia 23 Aralık 2017

  Adetm 3 gun once bitti ama surekli midem bulanıyo ve uyuyorm bide kasıklarım agrıyo acaba hamilemiyim

 • Mislina 22 Aralık 2017

  Siz bir meme cerrahisine gorünün bence ama geçiktirmeden

 • Seva eliyeva 22 Aralık 2017

  Teşekürler doğru bilgileriniz için

 • ebru 21 Aralık 2017

  Valla normalde gebe olan kişinin göğüs ucunda akıntı olur ama değişe biliyor

 • ebru 21 Aralık 2017

  Adet günüme daha 4 gün var hep erken olurum ama bu defa korkuyorum nasıl anlarım hamile olduğumu

 • semra boz 20 Aralık 2017

  hamilelik belirtileri olarak en doğru bilgi veren site paylaşım için teşekürler

 • semra boz 20 Aralık 2017

  hamilelik belirtileri olarak en doğru bilgi veren site paylaşım için teşekürler

 • Ayşegül kya 20 Aralık 2017

  Conik mrhaba. Dün okudum bu sorununla ilgili bi yazı. Doktora gitmen gerekiyormuş. Bazı hastalıkların habercisi olabilirmiş.

 • Yasmin Heyet 20 Aralık 2017

  Benimde hamilelik belirtileri denir mi bilmem ama midem çok bulanıyor ne yapmam gerek?

 • Aygül 19 Aralık 2017

  proloktin hormonu yükseldiyinde oluyor o sarı şey canım,

 • aylar 18 Aralık 2017

  benim adetim 5 gun gecikdi ama ilk gunu biraz leke seklinde kanama oldu sonra normala dondu ve kanama olmadi gogus uclarim biraz agriyor ve karnimda adet sancisi var hamilemeyim acaba?

 • conik 14 Aralık 2017

  Benim meme ucundan sari akıntı geliyor test yaptim cikmadi adetde oldum ama göğüs ucundan gelen sari sey yine geliyor sizce ne olabilir ne olursunuz bisey soyleyin

 • Büşra 14 Aralık 2017

  Benim regl günüm on gün gecikti test yaptım kan testi yaptım ama negatif çıktı sizce sebebi nedir

 • Hacer 13 Aralık 2017

  25 günlük ewvliyim ara sıra midem bulanıyo karnım ama en çokta sırtım agrıyo iş yaptığım zaman hemen yorulur ve basım dönüyo uykum geliyor hamile olabilirmiym?

 • Kumsal 13 Aralık 2017

  Merhabalar ben 20 yaşındayım geçen ay adetim ayın 2 sinde oldu 10 unda erkek arkadaşımla ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı bu ay ise adetim 11 gün gecikti Civan perçemi çayı ve tarlasol kullandım ama hala adetim gelmedi kabızlık var karnım ve kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor fakat hala olamadım geçen ay bir mantar enfeksiyonu geçirmiştim kremlerle geçirdik doktor tavsiyesiyle sizce neden adet olamıyorum ? Yardımcı olursanız sevinirim ..

 • Seda 13 Aralık 2017

  Aslen karadeniz bölgesinde yaşamaktayım ama erkek arkadaşımın yanina akdenize gittim Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim önden sürtünme yoluyla sonra Iki ay adet görmedim sonra oldum yine iki ay oldu görmedim araştırdım mevsim degisikligi etkili olabiliyormuş sonra dayanamayıp test yaptim negatif çıktı şimdi tekrar adet gormedim iki ay olacak ne olmuş olabilir yardim edin...

 • Neşe 13 Aralık 2017

  Mrb bn 3 aydır adet görmüyorum karnimda şişlik var ve test yaptım iki defa sonuç negatif beyaz akıntım cogaldi acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olur musunuz?

 • Aysun bektasoglu 12 Aralık 2017

  2senelik evliyim çocuk için doktora gittim ve yumurtaliklarim canlandirildi sonra tekrar gittim doktora tapiki biseyin yok çocuk olur diyolar sonra birgün akraba ziyaretine gittim cocukdan konu açılınca kayinvalidem gelinimin çocuğu olmuyo doktorlara gittiğimiz halde olmuyo sonra eskiler daha iyi anlar eskiden köylerde ebe olurdu ve bende o gün ebeye göründum iyikide gittim ve rahimim çok dönük ve ebe teyze düzeltti yerine oturdu rahimim ama kanamalarim oluyo oda normal rahim duzelti

 • Ege 10 Aralık 2017

  Bende spiral vardı cıkarttım 1ay olucak nerdeyse ama şuan göbeğimin orda sancı oluyor hafifde mide bulantısı oluyor sizce hamile olabilirmiyim?

 • sema 09 Aralık 2017

  adetim dortgun surdu hamile olabilirmiyim karnim ağrıyor hafiften kasiklarim ariyor

 • Ayşen 07 Aralık 2017

  Ben en son 22 ocakta adet oldum 7 aralik tam 15 gün geçti dün hafif kanamam oldu doktorumu aradim adet kanamasi değil dedi testte yapiyorum negatif çikiyor halsizlik uyku karnimda agrilar oluyor acaba hamile olabilir miyim?

 • Xeyalə 07 Aralık 2017

  Menim uzr isteyirem Aybasim 30 u oldu 2gun oldu kesildi ve birde hiss eddimki basim gicellenir ureyim bulanir . Ve tesd eddim gah gosderirdi gah gosdermirdi . Oneceolabiler

 • damla 07 Aralık 2017

  Merhaba ben test yapmadım ama bas donmesı mide bulantısı ve gecikmede yok daha

 • Damla yılmaz karabağ 07 Aralık 2017

  Hamile nasıl kalınır?

 • Esmer 07 Aralık 2017

  25 ekimde adet oldum ve 1 kasimda bitti adetim 22 kasimsa sevgilimle ilişkiye girdim icime bosalmadi ama hala adet olamadim 12 gun gecikti hamilemiyim lutfen cevap

 • Emine 03 Aralık 2017

  İki ay önce kürtaj oldum ve hiç adet görmedim bı haftaya yakın bir süredir halsizlik sürekli uyuma isteği uyurken bile uyanmak yataktan kalkmak istemiyorum ve karnimda gaz sancısina benzer bı sancı oluyor ara ara sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi

 • samira 03 Aralık 2017

  hafif kanama koyu renk olabilirmi olmasi normalmi?

 • pinar 03 Aralık 2017

  Bende yorgunluk ve sık idrara çıkma var hamilelik olabilir mi sizce?

 • Ufuk ata 01 Aralık 2017

  Selam test göndersem hamile olup olmadığımı söyler misiniz

 • gülnar 30 Kasım 2017

  Bende hamileyim 8 hafdalik yani iki aylik

 • gülnar 30 Kasım 2017

  bendede hafif kanama vardi

 • insan 30 Kasım 2017

  cox buyuk ihtimal hamilesiniz

 • Rehan 30 Kasım 2017

  Salam mende yoxluyuram 3 hefte 4gunluk hamile yazir duzdu hamile ola bilerem?

 • GİZEM 29 Kasım 2017

  2 KIZ ÇOCUĞUM VAR VE ADET GÜNÜM DAHİ GEÇMEDEN HEMEN ANLARDIM.BENDE UYKUSUZLUK OLURDU GECE UYUYAMAZDIM SIK İDRARA ÇIKAR BEN HAMİLEYİM DERDİM ADETİM 2 GÜN GEÇİPTE TEST YAPTIĞIMDA HEMEN ÇIKARDI ŞİMDİ 3.DÜŞÜNÜYORUM BAKALIM HAYIRLISI

 • Aylin 29 Kasım 2017

  selam ben 3 aydir evliyim son adet gunum 14 kasim oldu.bir haftadir belimde gögüslerimde agri var.birde yorgunluk var sürekli uyumak istiyorum.hamile olabilirmiyim?

 • Dilan 28 Kasım 2017

  6 gündür adetim gecikti sirtim cok agriyor hamile olma ihtimali olabilirmi?

 • Dilan 28 Kasım 2017

  6 gündür adetim gecikti sirtim cok agriyor hamile olma ihtimali olabilirmi

 • songül sari 28 Kasım 2017

  Adet günüm bir hafta oldu geçikeli acaba hamilemiyim?

 • Goknur 28 Kasım 2017

  Cytotec kullandım 2 hafta kanamam oldu acaba halen hamilemiyim?

 • Sema 27 Kasım 2017

  Bir buçuk aydır adet görmüyorum iki defa test yaptım ama negatif çıkıyor

 • Sema 27 Kasım 2017

  1-5 aydır adet görmüyorum test yaptım ama negatif çıkıyor ne yapmam gerekiyor

 • Sema 27 Kasım 2017

  Bir buçuk aydır adet görmüyorum iki defa test yaptım ama negatif çıkıyor

 • Gulnar 27 Kasım 2017

  1 aya yaxindi basim donur.ureyim bulanir. iyler mene tesir edir test edirem hecne gorunmur bu hamilelik ola biler sizce???

 • Gözde 26 Kasım 2017

  Merhaba ben 1 yillik evliyim cocuk falan yok henuz, en son 8 ekimde regl oldum bu ay olmadim arada bir adet sàncisi gelip gidiyo diye testte yapmadim ama uzerimde bi halsizlik yorgunluk karnimda bir siskinlik goguslerimde hassasiyet agri var ve surekli idrara cikiyorum acaba hamilemiyim sizce? Cevap verir misiniz lütfen

 • Seda 26 Kasım 2017

  Adet günüm 3gün geçti test yaptim pozitif cikmadi ama bas ağrısı dönmesi bulantı aşırı halsizlik uyku acaba hamilemiyim nolur yardımcı olun?

 • Zehra 25 Kasım 2017

  Slm Arkadaşlar karnımda ve belimde ağrılar var geceleri uyuyamıyorum halsizim biraz midem bulanıyor adetim daha bitelli 16 gun oldu bana bilgi verebilirmisiniz test yapmalımıyım?

 • Gozde 25 Kasım 2017

  Adet gunumden 2 hafta geçti ve uzerimde bi agirlik yorgunluk migde bulantisi var karnimda bi siskinlik goguslerimde hasasiyetlik daha regl olmami bekliyorum .. test falanda yapmadim henuz acaba hamile olma ihtimalim varmi?..

 • Rabia dogu 25 Kasım 2017

  Adet günüm 1 hafta geçti bide mide bulantım çok oluyor baş dönmem uykusuzluk halsizlik çok oluyor bu aralar hamilemiyim?

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Ben dilek hamilelik belirtisi burda yazanların hepsini gördüm sanırım hamileyim paylaşım için teşekkürler.

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Ben dilek ekimin 2 sinde adet oldum bu ay olmadım ama hafif lekelenme oldu bulantim var belim ağrıyor acaba hamile miyim cvp lütfen

 • Dilek 22 Kasım 2017

  yorgunluk halsizlik uyku var test yaptırdım ama doktur Btcg deyerim iki nin altında o. Gün sonra bir daha test yapalım dedi ben simdi hamilemiyim cvp lütfen

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Dilek yorgunluk halsizlik uyku var test yaptırdım ama doktur Btcg deyerim iki nin altında o. Gün sonra bir daha test yapalım dedi ben simdi hamilemiyim cvp lütfen

 • Birnur Sarıkaya 22 Kasım 2017

  Gõğüs uçlarımda kararmalar ve sūt geliyor tahlil yaptım hamile değilsiniz dedi mide bulantım yok ve Eylūl ayının 11 inde kesik kesik adet gõrdūn bu ayda yani kasım ayında adetim tamamen gitti ve adetimden 11 gūn geçmekte neyin nesi anlamadım bu zamana kadar yaşadığım streslerden hiç etkilenmedim adetim gayet dūzenliydi vucuduma neler oluyor hap kulanmam bi sey yapmam korunma yõntemi olarakta geçici kordon bağlatma yõntemi geçtiğimiz aylarda merdivenlerden kayıp dūştūm sonra adet olduğumda et parçaları eş gibi bir şeyler geldi ve bu ilk değildi en son 13 yıl õnce kızımda adetim kesildi menopoz mu hamilelik mi anlayamadım beni bir açıklığa kavuşturursanız çok sevinirim.

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Merhaba ben ekimin ikisinde adet oldum bu ay olmadım ama iki gün. Hafif lekelenme oldu bulantim var belim ağrıyor acaba hamile miyim cvp lütfen

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Merhaba ben ekimin ikisinde adet oldum bu ay olmadım ama iki gün. Hafif lekelenme oldu bulantim var belim ağrıyor acaba hamile miyim cvp lütfen

 • Dilek 22 Kasım 2017

  Merhaba ben ekimin ikisinde adet oldum bu ay olmadım ama iki gün. Hafif lekelenme oldu bulantim var belim ağrıyor acaba hamile miyim cvp lütfen

 • Seval 22 Kasım 2017

  Benimde göğsum kaşiniyor ve bazen karnimda sancilar oluyo bi kac gundur iştahım baya arttı başım donuyor bazende gozlerim karariyor hamilelik belirtisi olabilir mi?

 • tuba 21 Kasım 2017

  İki aydır âdet günlerim erken geliyor ama bu ay vaktinde gelmedi neden olabilir?

 • Ayfer ER 20 Kasım 2017

  Adet günüme var ama tasiyonum düşük iştam acıldı sürekli yeme ihtiyacı hissediyorum açlık hissi yaşıyorum neden olabilir?

 • Fundafunda 20 Kasım 2017

  Funda Merhaba! Benim adetime 5gun var ama bende sürekli uyuma iştah açılması mide bulantısı ara ara bas donmesi oluyor ve yorgunluk acaba hamile ola bilirmiyim ?

 • Mine 20 Kasım 2017

  2 gundür adet olamiyorum. Test denedim 3 kez sonuc cikmadi ne hamile oldum nede hamile olmadim

 • Zehra 20 Kasım 2017

  Benim adetim 5 gün gecikti her ay düzenli olarak oluyordum çok baş ağrısı ve uykusuzluk çekiyorum cabuk yoruluyorum bazen haddinden fazla sinirleniyorum birde ben troid hastasiyim ilaç kullanıyorum bununda bir etkisi olabilirmi

 • Dilan 19 Kasım 2017

  Erkek arkadaşımla üstümüzdeki kıyafetlerle seviştik çamaşıra bulaşmış mıdır bilmiyorum ve son birkaç gündür midem bulanıyor hamile olma ihtimalim nedir

 • Aydan A 19 Kasım 2017

  Kasiklarim sağlı solu agriyor mide bulatisida sabah var birde normal da çok yemek yiyen biri degilimdir ama acıkıyorum sürekli yardımcı olun

 • Semra KILIÇ 19 Kasım 2017

  Arkadaşlar bir sorum olacak kasiklarim ağrıyor göğüslerinde agri var belim ağrıyor ada time üç gün var cocugum yok var midir sizce

 • Isimsiz olsun 19 Kasım 2017

  Arkadaşlar bir sorum olacak kasiklarim ağrıyor göğüslerinde agri var belim ağrıyor adetime üç gün var cocugum yok hamilelik var midir sizce

 • Ayşe Özden 18 Kasım 2017

  Adet günümden 1 ay geçti test yaptım ama negatif çıktı bir daha test yapmalımıyım?

 • Semanur 16 Kasım 2017

  Bır ay ongun adet olmadım hamıle olabılırmıyım korunuyordum adet olmaya bır hafta kala korunmadım

 • Gülay 16 Kasım 2017

  Adet oldum 2 gün adetli iken ilişkiye girdim adetim kesildi neden kaynaklanıyor

 • melek34 15 Kasım 2017

  benimde adetime 10 kala goguslerimde şişme ve ağrı oldu artı siktigimda süt geldi bazen kasiklarimda ignelenme oluyor belim çok ağrıyor ve suan adetime 2 iki gün var

 • Yonca 13 Kasım 2017

  Ben eşimle tam 4 hafta önce ilişkiye girdim korunmadık.Benim adetim düzensizdir hem de baya, adet olmadım hala. her hangi bir kanama yok. Akıntı var ama adet kanamam yok. Sizce neden böyle oldu.

 • Derya 11 Kasım 2017

  15 gün adet günüm geçti tahlil yaptırdım kan çıkmadı. Bazen gözükmeye bilir mi acaba hamlemiyim? Dahada adet olmadım cevap bekliyorum lütfen.

 • Songül 10 Kasım 2017

  Adet günüm 8 gün geçti , midem bulanıyor şiddeti sürekli değişiyor. Normalde düzenli bi adet dönemim yok fakat yazılan belirtilerin çoğu var bende ama bir hafta öncede grip tim bunun etkisi varmıdır yada hamilemiyim...?

 • Cansu 09 Kasım 2017

  Adetim bitti 7 gun sonra tekrar adet gördüm simdi pembemsi bir renkte kan geliyor, surekli basim agriyor, surekli uykum geliyor ve asiri açıkıyorum sizce neden olabilir ?

 • Nur 08 Kasım 2017

  Çok cahil kadınlarımız var. Maalesef...

 • Bahar 08 Kasım 2017

  Hala adet olmadım ama mide ekşimesi ve yanma oluyor acaba hamilemiyim?

 • Derya 08 Kasım 2017

  15 gun adet gunum gecti tahlil yaptrdm kanda cıkmadı bazen gozukmeye bilirmi acaba hamlemiyim . Dahada adet olmadm cevap bekliyrm lutfen

 • Sedaa 07 Kasım 2017

  Adetime 2 gün var 1 hafta önce akıntıyla beraber cizgi şeklinde kan geldi ama hic bir belirtim yok acaba hamilemiyim

 • Elif 07 Kasım 2017

  Bakireyim Sevgilim vajinamın üzerine boşaldı iç kısıma akmış olabilir vs bilmiyoruz endişe ediyoruz adetim düzenli oldu ama yine de endişe ediyoruz hamile kalma riskim var mı siZce

 • Seda 06 Kasım 2017

  Bu gun adet gunum idi olmadi test etdim gostermedi ama asiri uykum var hamilelik belirtlermi kismet olursa istyorum 3.gebelliğim olacak iki kizim var bide erkek istyorum insallah hamileyimdir

 • Gülnur 04 Kasım 2017

  İştah kesilmesi ruh değişimi

 • Bilge 04 Kasım 2017

  19 gündür adet olmamisim ama bugun aşırı karın ağrım var ve cok hafif kanamam var nedir sonucu bunun lütfen acil cevap verirmisiniz

 • seda 03 Kasım 2017

  adet günümu 2 gun geçti ama karnımda ağrı falan hissetmiyorum göğüslerim şiş ve ağrıyor midem bulaniyor hafif ve sık acikiyorum bide çok uyuyorum acaba hamile miyim?

 • Maşide can 03 Kasım 2017

  Adet günüm gelmeden sıvı pembe geliyordu normalde adet günüm geçti mide bulantısı kusma aşırı yemek yeme aşırı uyumak lekelenme devam ediyor ne yapmalıyım

 • Ebru 02 Kasım 2017

  Adetimden 12 gün geçti test yaptım ama bişey çıkmadı halsizlik var baş dönmem ve zaman zaman mide bulantısı kısa sürelikle acaba hamile olabilir miyim?

 • zehra 01 Kasım 2017

  Adetim 7 gün gecikti ve beyaz seffaf akıntım var hamilmiyim bilmiyorum

 • Eda 01 Kasım 2017

  Merhaba ben 3 ay lik evliyim bugun adet gunum ama kanamam olmadi aadece toprak rengi gibi leke cok az oda

 • Cansu K 01 Kasım 2017

  Mıdem çok bulanuyo test yaptık hamile oldugumu gösteriyor kendimi çok bitgin hissediyorum.

 • Melek 31 Ekim 2017

  10 aydır adet olmuyorum 15 yaşındayım sizce neden

 • Hamide 30 Ekim 2017

  Adetim 6 gun gecikiyor pek fazla belirti yok hamilemiyim acaba?

 • Ersöz 29 Ekim 2017

  Daha regl lime 10 gün var ama hafif bi baş dönmesi sabahlari mide bulantisi ve kasiklarimda ağri var acabahamile olabilirmiyim?

 • Nurhan 26 Ekim 2017

  20 eylulde esımle beraber olduk ama 10 ekımde adet olmayı beklıyordum 22sınde cok az kanama ve kucuk parcacıklar geldı ve dahada olmadım nedenı sızce nedır

 • mervrkv 29 Eylül 2017

  1 haftadir cok yoruluyorum. aşırı derecede uykusuzluk çekiyorum ne yesem mideme dokunuyo mide bulantisi gibi degilde boyle mide yanmasi ve şişkinlik gibi değişik bişey.

 • Melek 29 Eylül 2017

  Adet günümden üç gün geçti sürekli mide bulantısı yaşıyorum hamile olma ihtimali nedir

 • Melek 29 Eylül 2017

  Karnımda alt karın çişkinlik var sanki birşey oynuyormuş gibi

 • gulistan 28 Eylül 2017

  40gundur adet olmuyorum 24gundur evliyim acaba hamilemiyimmi???

 • Pınar 27 Eylül 2017

  Arkadaşlar adetime daha 15gün var ama ben biraz kan gördüm acaba hamilemiyim diye çok merak ediyorum lütfen cvp verin

 • Kezban 24 Eylül 2017

  Bende çok mide bulantısı yok ama uykum çok var halsizlik var belim Ağrıyor ve sabahlarıda kasıklarım agrıyo sık idrara çıkıyorum size ce hamilemiyim

 • Çiçek 24 Eylül 2017

  Halsizlik var göğüslerde şişme ağrı ve çok uyuyorum..

 • Çiçek 24 Eylül 2017

  Göğüslerimde şiddetli ağrı ve şişme var halsizlik var çok uyuyorum adetime 3 gün kaldı normalden daha çok iştahım açık sizde hamilemiyim??

 • Ayşegül 24 Eylül 2017

  Hamile olabilisiniz

 • remziye 17 Haziran 2017

  Şimdi hamileyim midem bulanıyor hiç birsey yiyemiyorum bu etkiler acaba kaç gün sürer

 • Yeşim 16 Haziran 2017

  Sanırım hamile

 • nursell 15 Haziran 2017

  2.5 yaşında bir oğlum var ve adetim i düzenli olarak her ay oluyordum 10 gün geçti ve hala adet olmadım ne yapmalıyım çıldırmak üzereyim

 • Selin 14 Haziran 2017

  bu ay regıl olmadım ama içime de boşalmadı sevgilim. Yazdığınız şeyleri okudum bir kaç uyan şeyler var hamile olma riski varmı

 • iklimya 12 Haziran 2017

  içinde sadeçe birkaç özelliği var bende

 • siyah kadın 12 Haziran 2017

  Merhaba ben sevgilimle bir ilişkiye girdim yani sürtünme yoluyla ikimizde de bişey yoktu üzerimizde ama sadece sürtündük vajinama boşalmadigini söyledi belki bulasmistir diye düşünüyorum cok korkuyorum eger bulastiysa kesin hamilemiyim adet günüme daha cok var ama bu olay olali 1 hafta oluyor nolur cevap verin cok korkuyorum.

 • Nara 12 Haziran 2017

  Bir kac aydir hamile kalmaya calisiyorum ama olmuyor

 • leyla 08 Haziran 2017

  mayıs 5 adetim baş dönmesi oldu mide bulantısı bir hafta sonra karnımda şişlik oldu test yaptjm beta 212 çıktı sonra şişlik nedeniyle acile gittim test 100 den aşşagı düşmüş yine agrıyla gittim 100 çıkmiş geri aksam kanamam oldu açık ren k az 1 gün sürdü arkasına akıntım oldu yumurta kıvamında sizce sonuç ne

 • Melisa Destan 28 Nisan 2017

  merhaba ; bnm adetim 2 gündür geçiyor ve adet günümde idrardan sonra çok açık uçuk bir renkte kanama damla damla geldi gün boyu ve bir agrı oluşuyor.adet günümden 1 hafta önce kan tahlilinde negatif çıktı acaba adet döneminde ki kanama bebeğin rahime oturması işareti midir ?

 • Ceyda 28 Nisan 2017

  Necla kesin hamilesin

 • Ceyda 28 Nisan 2017

  Necla kesin hamile

 • Necla 23 Nisan 2017

  Adet oldum ve hemen arkasından 2 gündür mide ağrısı başladı ve uyuma hissi var

 • Sevgi 16 Nisan 2017

  harika bir yazı

 • Songul 15 Nisan 2017

  Nisan 10 unda adet olmam gerekiyordu olmadim 1 ay onceye kadar hsg rahim filmi cektirtim ne olabilir n yapmaliyim teskkurler

 • Gulay nar 11 Nisan 2017

  Subatin 25 de oldum bir daha olmadim esimle cocuk istiyoruz 14 bu ay 14 gun gecti hamile olabilirmiyim

 • Lilufer 09 Nisan 2017

  Benim adetim hiç geçik mezdi bu ay 15 gün gecikti akşamdan beri tuvalet ihtiyacıma gittiğimde bıraz leke geliyor çok korkuyorum çok istiyorum çoçuk sahibi olmayi

 • Kumbre 08 Nisan 2017

  BMW geçen ayın on yedisinde oldum

 • gizlikullanici 06 Nisan 2017

  Bir sorum olacak mutlaka cevaplayin lutfen ben esimle iliskiye girdikten 12 gun sonra mide agrilarim ve gece uyurken mide bulantilarim basladi adet gunumde 4 gun gecikti hala olmadim sizce hamile olmam mümkün mü?

 • fikret 02 Nisan 2017

  20 gundur adet olmuyorum ve cok akintim var kokulu bir sekilde hamilemiyim ???

 • Yağmur 31 Mart 2017

  Merhabalar benim adetim 7 gün gecikti ama dışardan boşalma oldu sadece acaba hamile miyim ve diğer belirtiler yok bende

 • Sevgi 29 Mart 2017

  Merhaba üç hafta önce ilişki yaşadım midem bulaniyor basim dönüyor belim agriyor ne kadar sürede belli olur test yaptım negatif ciKti bir günde geçti adet olmadim.

 • zeliha 20 Mart 2017

  evet cok yararlı bir makale teşekkürler.

 • Buse 15 Mart 2017

  14 Şubatta adet oldum son olarak, 13-14 gibi olmam gerekiyordu ama olmadım belirti de yok.. 2 gündür midem de ağrım var. Gebelik olabilir mi ?

 • cansu 07 Mart 2017

  son adet tarihim 1 şubat 6 sında bitmişti düzenlü 28 gunde bir adet görürüm son 1 senedir yeni adet tarihim 1 mart olarak hesaplamıstım +/- 2 desem ya 28 subat ya 2 mart olması gerekırdı ancak bır hafta oldu ne gelen var ne gıden belırtı olarak net adet oncesı belırtılerım vardır en belırgınıde asırı kederlilik ufak depresyonlar asırı iştah artması vücütta aşırı şişlilk ve ozellıkle ciddi hazımsızlık gibi.. adetim gecti bu belırtılerden sadece goguste hassasıyet kaldı baska bısey yok sanırım sıslıklerım ındı ellerım harıc ve stres basladı . işin ilginç tarafıda 21 şubatta ilaç kullandıgım için kan testi yaptırmıstım beta hcg ve 0 cıkmıstı gec yumurtlama ihtimalini düşünüp telaşlanmaya basladım roaccutane kullanıyorum ve gebe olmamam lazım aldırmak zorunda kalırım yuzde 90 sakat dogum rıskı yuzunden tumor yada kıst olma ıhtımalını dusunuyorum ama dedıgım gıbı adetım hep duzenlıdır ve ne kan degerlerımde ne de rahım de bı anormallık sezmedım hıc ılk defa adetım bu kadar gecıktı 1.5 senedır evlıyım sıkıntılar ıcındeyım bırısı benı aydınlatabılırmı bıraz daha bekleyeyımmı normalmıdır yada derhal kadın dogumamı goruneyım ..sımdıden tesekkurler

 • Amida 05 Mart 2017

  4 gunmu bnm 24 gün gecikti ama dglm bir yıldır çocuk istiyoruz ama olmuyor hep gecikme var belirtilerde var ama ortalıkta gebelik yok

 • Lale 02 Mart 2017

  5 gündür adet olmuyorum ama mide ağrım var

 • Merve 24 Şubat 2017

  Ocak 21 de adet oldum her ay düzenli oluyorum 25 de bitti eşimle çocuk istiyoruz bu ay adetimden 4 gün geçti hamile olabilir miyim?

 • Serpil 17 Şubat 2017

  Normal adet tarihim 10 15 arası ama ocak 30 ay sonunda oldum onuda sitrese bağladım erken olmamı. adetimin bitmesine 1gun kala ilişkiye girdik.bir kaç gün içinde kasıklarına sitdetli ağrı basladi.doktora gittik ultrason da yumurtaligimin catladigi söylendi 10 Şubat ve Ogün yumurtamin catladigini öğrendikten sonra aynı gün tekrar ilişkiye girdik.iliski sonrası 8.gun bugün kasıkta gerilme karında şişlik kabızlık ve sağ bacagimda bir kasılma oluştu ara ara kasık ağrısı oluyor bugünde baş dönmesi anı kalkış sonucu oluşmaya başladı goguslerim acimaya gerilmeye basladi. Ocak ayı yani erken adet olmam artık sürekli o ayda olacağım anlamına gelmez sanırım benim düzenli adet tarihim 10 15 arası kafam çok karışık bu belirtiler hamilelik belirtilerimi ayın 30 unu beklememmi gerekir. Lütfen tesekkur ederim

 • Hrye 10 Şubat 2017

  Bende 6 yildir siprail var ve kasiklarim cok ağrıyor bu ay adetimi de oldum ama midem bulaniyor ve hersey pis kokuyor hamile olma ihtimalim varmi bilgi verirseniz

 • Pelin 02 Şubat 2017

  Adetim 6 gün gecikti.. Hamile olabilir miyim ? Yukarıda belirtilen maddelerle bir uyuşma da yok

 • ayla 30 Ocak 2017

  normalinden bikaç gün önce adet oldum .hamile olabilir miyim

 • Buse 29 Ocak 2017

  Vajinal bölgemde kaşıntı var.Hastaneye gittim idrar testi yaptırdım ama negatif çıktı.Adet olmadım lütfen cvp 3 ay evliyim.

 • elif 26 Ocak 2017

  Merhaba tekrar, yorum kısmına hekim dönüşü yapıllmıyor mu acaba ? yazıyorum ve benim gibi bir sürü insan yorum yazmış fakat dönüş yapılmıyor ?Yardımlarınızı arz ediyorum. Kolay gelsin.

 • Huzursuz 26 Ocak 2017

  Tüp bebek tedavisi gördük . 29 ocak test günümüz . Benim mide bulantım var ama ilaçlrdan mı yoksa hamilelikten mi bilmiyorum. Bu ikinci denememiz olacak .

 • Derya 26 Ocak 2017

  Benimde 4 ocak ti 1 şubatta olucam tekrar fakat hamile hissediyorum erken gebelik testin sıkı çıktı hafif bir daha yaptım çıkmadı anlamadım

 • Ayşe 25 Ocak 2017

  Ocak 4 te ilk adet dönemim..bunhafta sürekli uyku halindeydim ve aşırı yorgunluk var..test yapmak içinde çok erken...nasıl bir yol izlemeliyim sizce

 • Banu yazıcı 24 Ocak 2017

  Adet günüm 10 gün geçti evde gebelik testi yaptım negatif çıktı karnımda hafif sancılar var ama diğer belirtilerde yok geç döllenme olabilir diye okudum olabilir mi

 • eda erbaş 24 Ocak 2017

  annem çok kusuyor acaba hamilemi

 • elif 24 Ocak 2017

  Kemal bey merhaba, yakın zamanda 2-3 gün kadar önce bir birliktelik söz konusu. tam fertil dönemine denk geldi. kendimi bu anlamda biraz huzursuz da hissediyorum hamilelik belirtisi gündelik hayatımda da yaşayabildiğim durumlar. ki erken sanıyorum bu belirtiler içinde. Eşim de çocuk istiyor fakat ben henüz hazır hissetmiyrum bu sebebpten de stresliyim açıkçası. Menstrüasyon Ajandama göre yumurtlama döneminde birliktelik oldu. Sizce olasılık çok mu yüksek bu durumda ?

 • husnegul kar 24 Ocak 2017

  annem 8 yil once miyom dan ameliyat oldu. doktor bu ameliyattan sonra cocugu olmayacagini söylemiş.ama ameliyati yaptiktan sonra rahminin ve tüplerinin olduğunu söylemiş. tüp bebk tedavisi ile hamile kalabilecgni söylemis. aradan 8 yil gecti annem hastaligndan kurtuldu. adet i düzenli oluyo fakat normalinden az oluyordu. şimdi hamilelik suphesi icerisindeyiz. olabilme ihtimali var midir acaba..

 • Fadime 23 Ocak 2017

  Merhaba baş dönmesi,mide bulantısı,kusma var test yaptım negatif cıktı sizce hamile olabilirmiyim? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

 • Gamze 23 Ocak 2017

  Meme uçlarım çok koyu ağrıyor bi de 5 gün gecti açabana hamile olmaşansım var mi

 • Büsra soylu 23 Ocak 2017

  Merhaba bende bas donmesi migde bulantisi var karnımda ve kasıgimda sislik var karin agrim var belirtiler var nerdeysehamilemiyim test yaptm cikmadi ama dıs gebelik gecirdim 4 aylik evliyim

 • Misstr34 22 Ocak 2017

  Merhaba sevgilimle sürtünme yaşadık ve karnıma boşaldı banyoya gidip hemen temizledim iki hafta sonra da normal adetimi gördüm bakireyim vajinama akmış olma ihtimali var hamile kalmış olabilir miyim

 • ülkü aycil 20 Ocak 2017

  Mrb gecen ay 26sinda düsuk yaptim lekelenmem vardi 28inde de adetim basladi bu ay hamile oldugumdan supheleniyorum kalbime ve gögsüme agri giriyo arasira, siskinlik var surekli biseyler yiyesim geliyo goguslerim buyudu agriyo gogsumdeki damarlar belirginlesti yesil ve kirmizi damarlar gayet net midem eksiyo gecen ay test yapmadim ilk aylarmda yapmistm cikmamisti, gecen ayda yapmicam adet gecikkmemi beklicem dedim ama parca dusurdum

 • ülkü aycil 20 Ocak 2017

  Bi önceki yorumumda unutmusum pardon, aşırı derecede yorgunlukta basladi 3 4 gundur yataktan cikasim gelmiyor bugun kahvaltida sevdigim yiyeceklerdn yiyesim gelmedi acikcasi, 2 gündürde basim agriyor ve atesim var gbi

 • Sevgi 19 Ocak 2017

  Merhaba bende goguste agri ve karimda sisme var ilk hafta bulanti olirmu ayriyette bas agrim cok oluyor acaba hamilemiyim

 • Tulu fubu 19 Ocak 2017

  Korunmasız cinsel ilişki yaşadım ve içime boşaldı bundan 24 saat sonra ella kullandım. Hamilelik belirtisi yok. Risk var mı?

 • Ayşe 19 Ocak 2017

  merhaba ben normal 4 qün adet gördüm adetim bittikden sonra ise simsiyah leke şeklinde birşey geldi pıhtı şeklinde şimdi biraz sıvı halinde devam ediyor acaba hamilemiyim üstünemi gördüm

 • Neslıhan 19 Ocak 2017

  Ayaklarımın altında yanma oluyor 3 gundur adetımın ustunden 18 gun gectı gebelık belırtısı olabılır mı .tesekkurler

 • Meryem Zeren 19 Ocak 2017

  Hocam bende baş dönmesi, mide bulantısı, yorgunluk, iştahım açıldı, göğüslerimde ağrı ve sanki adet olacakmışım gibi ağrısı var ve adetim 2 gün gecikti. Hamile miyim? böyle bir daha olmuştu ama tansiyon düşüklüğü denmişti.

 • GİZEM 18 Ocak 2017

  MRB ADETİM 5 GÜN GECİKTİ EVDE TEST YAPTIM AMA NEGATİF CIKTI KAN TESTİ YAPTIRSAM CIKAR MI ?

 • Kullanıcı 18 Ocak 2017

  Merhaba hocam 12 kasim 2016 da adet oldum 11 aralık 2016 da bir daha adet oldum fakat 18 ocak 2017 deyiz suan ve ben 1 haftadir adet olmuyorum adet sancisi gibi sanci var ama hasta olmuyorum yorgunluk sık idrara çıkma erkenden uykum geliyor ve geçenlerde büyük tuvaletimi yaparken açık kırmızı bi kan gelmişti test falan yapmadım yapsam net bi sonuç alır miyim mide bulantim ve baş dönmem yok sadece arada öğürmem oluyor

 • Ayşe Acar 18 Ocak 2017

  İlişkiye girdikten 4 5 gün sonra eğer hamilelik varsa hemen bu belirtiler görülür mü?

 • makbule 17 Ocak 2017

  Gebelik testi yapılmadan bi doktorun hamilesiniz demesi ne kadar doğru acaba

 • Sinem 17 Ocak 2017

  Iyi gunler sizlere birsey sormak istyrum ben asilama oldum 9 ocakta kasik agrisi karin siskinligi siklikla idrara cikmak ve acikma hisssi oldu regl donem 24 ocakta ama 3 gun ileriye.atar bni herzamn 21 olmak durum olabilir simdi kasik agrisi yok 3gundur ama siklikla.idrara ve gogus ucu sziliyor birde damarlari belirgin oldu goguslerim ve acikma hisssi var arada bir hafif acimsi mide bulantisi var asilama olali tam 9 gun oldu acaba gebelik testi icin beklemeyim acaba ?

 • Esra 17 Ocak 2017

  Merhaba ben aralık 17 de adet oldum yumurtlama döneminde sol kaşığımda otururken yürürken ağrı oldu yumurtlama dan bir hafta sonra 3 gün pembe lekelenmem oldu kesildi şuan adet günüm 17 ocak henüz olmadım göğüste dolgunlaşma sabah kalktımda açlıktan bulanma oluyor 2 gündür acaba hamilemiyim ???

 • Metin kahraman 16 Ocak 2017

  Mrhb sevgilimle adetliyken korunmasız üç gün beraber olduk iyi Bk yedik zaten neyse adet sonrası iki kere kanama oldu yanı adet devam ediyordu sonra adeti bitti iştahım yok diyor aradan 8 gungecmis bu arada ne yapmamız lazım tövbe edeceğiz ikimizde ilk olmustu çünkü ama ilerde evleneceğiz insallah yalnıs yaptık ne yapmamız lazım Allah rızası icin yardımcı olun gebe kalmaması icin ne yapmamız lazım

 • sema 16 Ocak 2017

  Meraba gecen ay 18de adet gordum normal de 15 de oluyorum bu ay da olmadim daha gebelik testi aldim silik ciktiikinci cizgi pembeydi hatta acaba gebeyim mi hafif karin ve gobegimde sisme sanki gebeyim

 • Ahmet 16 Ocak 2017

  Şeytan uydum yanlış şeyler yaptık sevgilimin hamile kalmasından korkuyorum kanama olmadı ve içine boşalmadım ama sevgilim tereddütte kaldı ya içinde meni kaldıysa ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz

 • Snm 15 Ocak 2017

  Mrb adetim bittikten 1 hafta sonra esimle iliskiye girdik ve icime bosaldi o gunden sonra bel agrisi ve karin agrisi olmaya basladi ustelik vucut isim yukseliyo midem bulaniyo ama kusmuyorum canim biseyler yemek istiyo hep goguslerde buyume de oldu adetime daha 15 gun fln var aceba hamile olabilir miyim ?

 • Glsm 15 Ocak 2017

  Merhaba adetim bittikten iki gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalma olasılığım nedir acaba?

 • Sinem 15 Ocak 2017

  Mrb adetimin bitiminden 1 hafta sonra sevgilimle iliskiye girdik icime bosaldi o gunden sonra bel agrisi karin agrisi mide bulantisi basladi vucut isim yukseliyo aclik hissi var cabuk yoruluyorum ve goguslerde siskinlik oldu aceba hamilemiyim ? Acil lutfen

 • Gunay 15 Ocak 2017

  Mrba 2 gundur mide bulantisi yorgunluk halsizlik bas agrisi bel agrisi ve bas donmesi yasiyorum .tok oldugum halde acmişim gibi midem bulaniyor etrafimdakiler hamile ola bilirsin diyorlar ama adet olmama daha 1 hafta sure var

 • ismisah 15 Ocak 2017

  6.5 aylık bebeğim var ve cerazette kontrol hapı kullanıyorum 5 aydır ama 2 aydır adet olmuyorum hastanede kan testide yaptırdım sonuç negatif ama neden hasta olmuyorum

 • Meral 15 Ocak 2017

  Slm ben kasımdan adet oldum ama aralikdan adet olmadım ocak başından adet oldum ama adet bitti iki günü kana geldin hamile kalabilir miyim birden esinle birlikden oldum adet olmadan içime bosadin

 • Bsraltn 15 Ocak 2017

  Merhaba, normalde regl zamanım hep ayın 17 18 civarı oluyor. Geçen ay ertesi gün hapı kullandım 23 aralik regl oldum. Bu ay hep korunmasız ilişkiye girdik hamilelik için gecikme olursa 18inden sonra mı test yapmalıyım 23 ünden sonra mi

 • Sila 14 Ocak 2017

  Hocam merhaba. Ben erkk arkadaşımla ilişkiye girdim. 2 gun sonra cok hafif kanamam oldu Spiral takili ve kaymis oldugunu sanip panikledik. Korktuk yani. Aile hekimi spirali kontrol etti ve sqpa saglam yerinde durdugunu soyledi. ve buna ragmen 4. Gunde ella hap kullandim. Adeti mde herhangi bir gecikme olmadı. Sizce hamile kalirmiyim hocam??

 • Ayla 14 Ocak 2017

  Adatime 4 gün var bir haftadır kasiklarim ve belim agriyor daha önce böyle olmadım hiç test yaptım ama negatif çıktı bir türlü ge kalamiyorum ne yapmam gerek

 • Gülşah 14 Ocak 2017

  eşimle adetten 3 gün sonra ilişki ye girdik eşim kendini tutamadı içime bosaldı ve aradan iki hafta geçti benim su an baldırlarım ve göğsüm de ağrı var lütfen aciklarmsnz hamilemiyim

 • Cansu 14 Ocak 2017

  Mrb midem bulanıyor başım ağrıyo bazı yiyeceklerden tiksiniyorum geceleri de bel ağrısından uyuyamıyorum bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba ?

 • Eylul 14 Ocak 2017

  Nişanlımla birbirimize masturbasyon yaptık ama cinsel organlarımız temas etmedi. Ve peçeteye boşaldı. Sonra konusurken kendıne zevk suyu gelmısken bana temas ettiğini söyledi bakiyeeyim ama adetim 6 gün gecıkmıstı dün ıkı gündür buyuk pıhtılar halınde kahverengı kanama oluyo sızce hamıle mıyım? Bu olayı yasamamızın ustunden 25 gun falan gectı adetımın bıtımınden 4 gun sınraydı

 • Doç.Dr.Kemal Ünlü 12 Ocak 2017

  hamilesiniz

 • Tuğba uysal 11 Ocak 2017

  Mrb yemek yememe tiksinme kokusu bile midemi bulandiryo özellikle uyku yatamiyorum geceleri bu hamilelik belirtisi olabilir mi aceba

 • ela 11 Ocak 2017

  Meraba bende hormon bozukluğu var ve düzensiz adet görüyorum normalde bo ocakta âdet görecektim ama gormedim ama zaten cok geçmedi düzensiz gördüğüm için sizce hamilemiyim yardımcı olursaniz sevinirim acil lütfen

 • Ozlem 10 Ocak 2017

  Merhabalar ben doğum kontrol hapı kullanıyorum fakat hapı mı değiştirdim ama devam ediyorum düzenli bir şekilde 10 gün oldu bekliyorum gelmedi sizce hamile olabilir miyim? cevaplarinizi bekliyorum

 • Nrht 08 Ocak 2017

  Merhaba benim iki aydır adet kanamam olmuyo bı ara kahverengi bı sıvı geldı sureklı midem bulanıyor test yapıyorum negatıf cıkıyo ama goguslerım asırı buyudu herkese kılo aldım dıyorum ama korkuyorum

 • Gonca 07 Ocak 2017

  Merhabalar,en son adet tarihim 9 Aralık 2016. Genelde 5-6 gün erken olurdum. Ama olmadım. Göğüslerimde ağrı ve az şişme var, dun aksam yani 6 Aralıkta test yaptım tek çizgi vardı,bugün 29 gündür olmadım,hic boyle olmazdı,lütfen cevap verir misiniz,hamilemiyim

 • Elmas 07 Ocak 2017

  Slm kızlar ddetime daha 16 gün var ama kendimi aşırı yorgun halsiz göğüslerde şişlik ve ağrı hisi sürekli yeme siteyi baş ağrısı bel ağrısı kasiklarimda bi batmalar bugunde kusma başladı bana yardımcı ola bilirmısınız sisce hamilelik belirtileri ola bilirimi çok istiyorum bebeğim olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

 • Kübra 02 Ocak 2017

  Merhaba benim göğüslerim çok ağrıyor adet döneminde ağrımazdı ve zaten çocuk düşünüyoruz 3 aydır korunmayı bıraktık bu ay adetiM 1 gün gecikti acaba hamile olabilirmiyim karnımda şişti :)

 • özlem 29 Aralık 2016

  mrb benimde adetime 15 gun var kasıklarımda batma belimde agrı goguslerımde agrı özellıkle uckları dokundukca acıyo ve bacaklarımda sancı oluyo sabahları yatakdan cıkmakda zorluk cekıyorum hep bı yorgunluk hep bı halsızlık var başim cok agrıyo acaba bu hamilelık belırtısı mı

 • Ays 27 Aralık 2016

  Merhaba ben gebelik düşünüyorum en son adet tarihim 13 Aralık acaba hamilemiyimdir maksimum ne kadar sürede belli olur bir ay beklemek çok uzun geliyor

 • Çağla akkan 22 Aralık 2016

  Merhaba ben bundan 4 ay önce doğum ettim fakat hiç adet görmedim neden acaba

 • Sevgi 22 Aralık 2016

  Merhaba ben 13 gün gecikdim bugün pembe sulu bir kanamam oldu oldukca az göğüslerde şişkinlik hassaslık var iç bulantım var ara ara sizce yumurtaların çatlamasımı regl mi genelde adetden önce oluyormuş bende neden geçtikten sonra olduki geçen 2 hafta önce test yapmıştım - çıkmıştı tekrar yapmaya korkuyorum

 • Kubra 18 Aralık 2016

  4 aylik evliyim uc ay adetim duzenliydi bu ay 10 unda olmam gerekiyodu 7 gun gecikti uc gun once test yaptim ama negatif testlere guvenmelimiyim mide bulantisi bel agrisi da var ama..

 • Potitom 15 Aralık 2016

  Belma bence 2 gün daha bekle ve öyle test yap. Hayırlısı olsun

 • Demet 14 Aralık 2016

  Merhaba 2 yilldir esimle korunuyorduk ve prezervatif yirtik cikti 6 gun once ve adetime yaklasik 10 gun var ve benim 2 gunden beri goguslerim de agri ve sislik var kasiklarim ve belim agriyo sizce hamilelik belirtisimi bunlar

 • belma 13 Aralık 2016

  geçen adetim 5 gün gecikti gebelik ten suphelendim test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum. son adet dönemi 10 kasimdi. şimdi yine 3 gün gecikti sağ kasigima ağrı giriyo. test yapmak istemiyorum negatif çıkınca morelim bozuluyo ne yapmam gerek

 • elif nur 13 Aralık 2016

  10 kasim da adet oldum gecen ay . bu ay hala adet görmedim sağ kasigim da ağrı var napmam gerekiyo daha 3 gun gecikti diye test yapmakta istemiyorum morelim bozulmasin diye napmam lazim gebelik varmidir

 • canan 07 Aralık 2016

  En son 23 kasımda adetime bitti ve adetime 1 hafta var ama sol kasığım arada bi sancı giriyo ve sürekli özellik le de sabah kalktığım zaman şekerli şeyler canım istiyo evde test yaptım negatif çıktı sizce hamilelik varmıdıe

 • gülşen yılmaz 06 Aralık 2016

  merhaba; 9 aylık evliyim coocuk sahbı olmak ıstıyorum 2 aydr adetım de ılk 4 gn snrada 8 gn gecıkme oldu daha adet dönemime 15 gn var ve cok halsızım baş agrısı var test yapmakta istemiyorum olumsuz cıkınca moralım bozuluyor doktora gttım fakat hıc bir olumsuzluk cıkmadı ne yapmam gerek ?

 • Nur 05 Aralık 2016

  Fatma hanım 1 ay geçmiş bence kesin gebesiniz

 • Mira 05 Aralık 2016

  Ben hamilemisim

 • Sedef 05 Aralık 2016

  Evde gebelik testi mi yapacaksınız Sonuç ne çıktı acaba? Ben de aynı durumdayım ama negatif çıktı

 • Fatma 01 Aralık 2016

  Damla hanım benimde son adet tarihim 29 ekim.ve hala olmadım.yarın test yapıcam sizde durum nedir

 • Damla 26 Kasım 2016

  Merhabalar benim adetim 29 ekimde oldu ama bu belirtiler bende var acaba hamilemiyim

 • Elmas 23 Kasım 2016

  İnşallah hamilesinizdir bende geçen ay 15 gün soğan kürü uyguladım bu ayda incir kürü uyguluyorum18 gündür devam ediyorum incir kürüne bebeğim olsun diye ve inşallah işe yarar bu arada bel ağrısı kasıklarda kirnap mide yanması göğüslerde şişme aşırı iştah açılması ve yorgunluk halsislik yine göğüslerimde ağrı hisi var arkadaşlar benimgibi yaşayanlar varmı sizce hamile olma ihtimalim varmıdır addet günüme daha 1 hafta var ama bu yazdıklarımı yaşıyorum bana yardımcı ola bilirsEnis çok menmun olurum hayırlı geceler allaha emanet olun by

 • gamze kırmızı 22 Kasım 2016

  bende 15 ekimde oldum son adetimi o ay primolut kullanmıştım adet geciktirici nedeni o olabilirmi

 • Sevgi 22 Kasım 2016

  Ben. Ekim 28'de adet oldum bu ay daha olmadım günüm var normalde ama baş ağrısı üşüme yorgunluk açlık bide bugün kusmam'da başladı hamilelik belirtileri olabilir mi?

 • Merve Z. 21 Kasım 2016

  Benim yaşım daha çok genç ve bekarım, karnımda sol tarafında bi hep şişlik oluyor ama her gün olmuyor 1 ayda 2 kere adet oldum ve karım ağrıyor sürekli ama sol tarafta ben daha gencim neden oluyor bunlar lütfen cevap yazın

 • Nur 18 Kasım 2016

  Ağustostan beri adet olmuyorum evde test yaptım negatif çıktı acaba nedeni be olabilir

 • Işıl 16 Kasım 2016

  Bende ekimin 15 de adet oldum, bu ay daha olmadım... Hamile olabilirmiyim?

 • Pinar goksoy 14 Kasım 2016

  Bende ekimin 15inde adet oldum bu ay olmadim daha ve kasik bel agrisi beni bitirdi acaba hamile miyim

 • aysel 13 Kasım 2016

  merhaba ben 10 ekimde adet oldum kasım 13 ve ben hala adet olmadım 3 gün önce kandan baktırdım ve çıkmadı acaba sonra çıkarmı

 • Melek 13 Kasım 2016

  Merhaba ben ekim 15 de adet gördüm en son bu ay ise 10 kasım da görmem gerekiyordu şuan 4 gün gecikti 2 gün önce gebelik testi aldım fakat negatif çıtı hamile olma olasılığım var mıdır acaba

 • Sevgi 12 Kasım 2016

  Evet canım hamile olabilirsin eczaneden hamilelik testi al dene

 • Hanife 09 Kasım 2016

  Bekarım nasıl hamile kalabilirim

 • Ebru 02 Kasım 2016

  8 gün geçti hasta olmadım sabahları midem bulanıyor fazla istahim yok aniden kalkınca başım dönüyor hamileyim sizce ..

 • Yildiz 31 Ekim 2016

  21 gün önce adetim bitti ve yine adet oldum normal mi acaba yoksa. Hamileliğin belirtilerinden mi

 • Hasret 31 Ekim 2016

  10gunum geciyor adet olmadim gosum buyudu ve gogus uclarim cok aciyor ve bel agrisi cok bende ama evde test yaptim negatif cikti hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum

 • yüksel 31 Ekim 2016

  Ben sürekli acıkıyorum açlık hissi oluyor ve sürekli tuvalete çıkıyorum

 • Yasemin 28 Ekim 2016

  Ya bakireyim surtunme ile iliskim oldu ustumde zıbın ve ösöfman vardi erkek arkadaismin yokdu hafif islkalik sezdim ama vajinam da degildi 8 gun oldu bu olay olali dun sabah lekelenme gordum obu sabah da adet oldum snadim ama kan akdi sonra durmus hamilemiyim korkuyorum

 • neslihan 19 Ekim 2016

  Çok yararlı bir yazı, teşekkürler...

 • Ufuw 16 Ekim 2016

  Sud vezilerinde agrilar necenci heftede olur?

 • Ada 05 Ekim 2016

  Aydınlattığınız için teşekkürler

 • Sedos 20 Eylül 2016

  İnsallaaaaaah

 • Hande 14 Eylül 2016

  Hamilelik belirtileri konusunda çok sorum vardı burda hepsini öğrendim.

 • Suna 14 Eylül 2016

  Hamilelik belirtileri konusunda uzman oldum.Bu sitenin bilgilerine güveniyorum.Teşekkürler.

 • Aysun 06 Eylül 2016

  Merhaba sevgilimle uzerimizde 2 ser kat olmak uzere kiyafetlerimiz varken surtunme yoluyla bi iliski yasadik o donemde adet sokturucu kullaniyodum bittikten 7 gun sonra adet oldum rengi pihti olmasi falan ayniydi ama miktarinda biraz azalma vardi 6.ve7.gun sadece pecetede goruyodum rengi acik kirmiziydi bu ustune gorme olabilirmi yada stresden hava degisikliginden falanmi kaynaklaniyordur?

 • elif 10 Ağustos 2016

  iyi aksamlar bende 17 aylik evliyim enfeksiyon yok iltihap yok hsg filmi cekildim tuplerimden sag taraf kapaliymis acildi ama halen hamile kalamiyorum

 • gunay 08 Ağustos 2016

  Salam bedede duzesiz oluyor

 • Sema 07 Ağustos 2016

  3 yıl 3 aylık evliyim hala çocuğumuz yok son adet tarihim 13.07.2016 daha 5 gün kaldı ama bu gün den karın altı Ağrı'larım iştahsızlık, ve halsizlik yaşıyorum ne ola bilir acaba? Bilen varsa yorumlarınıza ihtiyacım var

 • Seyda 01 Ağustos 2016

  Amiinn ins.bende 4 yillik evliyim ekim ayinda miyom amelyati oldum gecen carsambaya kadar korunuyoduk o gun biraktik ogunden beri kasiklarimda agri belimde agri ve hala agri var bugun olmus bugun tam karnimda yel gibi gelip gidio umitlenmekte istmiom umitsiz olmakta istemiom kararsizim son adet tarihim 18.07.2016

 • ismini vermek istemeyen 02 Temmuz 2016

  Bir aylik evliyim son adet tarihim 07/06/2016 bir haftadir filan basta kasiklarda karinda belde ve sirtta agri yasiyorum goguslerde sislik var arada ince bir sizi giriyo halsizlik ve uykusuzluk cekiyorum ramazandanmidir bilmem ama fakat mide bulantisi ve yerlesme kanamasi yasamadim uc gun once eczaneden aldigim idrar testini denedim negatif cikti biliyorum cok erken denedim ama cok sabirsizim lutfen bi yorum yapin hamilemiyim cok istiyorum bebisim olsun Rabbim herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin o guzel duyguyu herkese yasatsin insallah

Yorum yapmak için lütfen isminizi giriniz.