Selülite Ne İyi Gelir? Çatlak Nasıl Geçer?

Son zamanlarda kadınların en büyük cilt problemlerinden selülit ve çatlak sorununa kalıcı çözüm avustralya'dan geldi. Selülit ve Çatlaklardan nasıl kurtuluruz? Kalıcı çözüm var mı? Tüm bu sorularınıza yanıt bulacağınız yazımızı dikkatle okuyunuz.

Özellikle yaz aylarında tatil yoğunluğunun artması ile birlikte beslenme düzensizliklerimiz de başlamaktadır. Kadınların çoğu oluşan selülit ve çatlaklardan şikâyet etmeye başlarlar. Özellikle bayanlar basen ve kalçalarında kendini gösteren selülitler, bacak ve vücutlarında oluşan çatlaklar en çok şikayet ettiği konular arasındadır.

Vücutta Selülit ve Çatlak Neden Meydana Gelir?

Çatlak oluşumu bayanlarda hamilelik döneminde yaygın olarak ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kilo artışı ve ergenlik dönemlerinde de vücutta çatlak oluşabilmektedir. Selülit ise bilinenin aksine sadece kişilerin kilosu ile alakalı değildir. Ne kadar kilo verirseniz verin selülitlerden kurtulmak zordur. Bayanlarda cildi saran kolajen liflerin, kadın vücudunda yağ hücrelerinin toplanıp birikmesine daha müsait bir yapısı vardır. Selülit genelde genetik olarak, yaşın ilerlemesinden, hormonlardan, fazla yağlardan, yaşam biçiminden ve kötü beslenme alışkanlıklarından dolayı ortaya çıkmaktadır.

En iyi çatlak ve selülit giderici kremler

Selülitlerden ve çatlaklardan korunmak için yapmanız gerekenlerden biri önleyici kremler kullanmaktır. Bu kremler sayesinde selülit ve çatlaklardan kurtulabilir, daha iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Selülit önleyici ve çatlakları onaran birçok krem piyasada bulunmaktadır. Fakat dikkat edilecek konu hangi kremi kullanmak gerektiğidir. Her kremin fiyatı ve özellikleri farklıdır. Kimi kremlerin çatlak ve selülit giderme özelliği yanında vücuttaki yağı azaltma özellikleri de bulunmaktadır. Kimilerinin içerisinde deniz yosunu bulunmaktadır. Bu vücuttaki yağlara karşı etkilidir. Bu da vücuttaki selülitin uzaklaştırılmasını sağlar. Ayrıca cilde pürüzsüz, yumuşak ve canlı bir görünüm kazandırır.

Piyasada aşırı kilo sebebiyle veya hamilelik boyunca oluşan çatlaklar için kullanılan kremlerde bulunmaktadır. Bu kremler hamilelik sırasında kullanılmazlar. Bu kremler sayesinde bağ doku yenilenir. Bazı kremlerde bitkisel içeriğe sahip özellikteki yağları içerisinde barındırır. Bu kremlerin çatlakları yok etme ve selülitleri azaltma etkisi vardır.

Selülit veya çatlaklardan kurtulmanız artık imkânsız değil!

Belirtilen kremleri deneyip hala selülit ve çatlaklarınız geçmediyse o zaman Coco Blanc Coffee ürününü kesinlikle denemelisiniz. Farkı siz de hissedeceksiniz. Selülit tedavisi veya selülite ne iyi gelir diye soran herkese saglikveyasam ailesi olarak Coco Blanc Coffee ürününü denemelerini tavsiye ederiz.

Buse Yıldız

Buse Yıldız

18 Nisan 2017

Yorumlar

  • Kaan 19 Aralık 2017

    Ben sporcuyum ve kollarım da gerilmeden dolayı çatlaklar oluştu iz kaldı ve bunları nasıl girebilirim coco blanc bunları geçirir mi ?

  • cansus 02 Haziran 2017

    Ben denedim harika bir ürün cocoblanc

  • Gizem 24 Nisan 2017

    Bende denedim coco blanc cildi yumuşacık yapıyor çatlaklarımı yok etmek üzere.

Yorum yapmak için lütfen isminizi giriniz.